fbpx

Kolimisteenus


Asukoha, sisustuse muutmise ning vara teiseldamisega alati kaasneb suur stress. Kuid FidsTrans OÜ spetsialistid aitavad teid stressi vähendada, tagades erivnevate raskuste transportimisel kvalifitseeritud abi.

Erineva keerukuse kolimisel meie töötajad teevad teie eest kõik vajalikke töid: võtavad mööbli lahti, pakivad ära, hoolikalt tõstavad välja ja toovad sisse. Meiega te säästate oma aega ja energiat. Kolimised meiega on kiired, mugavad ja turvalised.

Näiteks 2-toalise korteri kolimine ühe linna sees võtab umbes 3-4 tundi aega (ilma mööbli montaažita).

Rahvusvahelised kolimised


Mida kaugemal on sihtpunkt, seda suurem tõenäosus, et teel koormaga võib midagi juhtuda. Just sellepärast sellise teenuse vajadusel on oluline valida sellist partnerit, kes suhtub tellimusse ja reisi korraldamisse erilise tähelepanuga.

Teie vara ohutu transportimise jaoks me kasutame selliseid pakkematerjale, mis koosnevad toote säästmise ja amortiseerimise materjalidest, arvestades pikade reiside eripärasid.

Kõik rahvusvahelised kolimised on oma nõudmiste poolest unikaalsed, seega hind lepitakse kliendiga kokku kõikide andmete saamise pärast.

Jäätmete äravedu


Remondi käigus teil tekib jäätmeid või teil tekkib vajadus suuremahulisest vanast asjast, möblist, kodumasinast vabaneda, siis me kiirustame teile appi.

Me aitame teie kinnisvara mittevajaliku prügi ja esemete välja vedamisega. Meie koostööpartneriteks on ametlikud jäätmejaamad, taaskasutuskeskused ja komisjoni kauplused. Jäätmete utiliseerimise eest me ei võta vehendustasu, vaid ainult teenuse pakkuja eest vastavalt nende hinnakirjale. Utiliseerimise hinnakirja näete sellel lingil.

Jäätmete äravedu (mööbel, tehnika ja muu praht) standartsest 2-toalisest korterist läheb maksma umbes 350€, hind sisaldab jäätmejaama tasu.

Mööbli kokkupanek


Kui teil on suuremahuline mööbel, mida vaja lahti- ja kokkupanna transportimisel, või näiteks uus kapp või muu mööbel, mida vaja kokku monteerida, siis meie spetsialistid on valmis seda tööd ära tegema!

Teie omakorda, kaitsete ennast mööbli murdmise eest, detailide ära kaotamise eest ning säästate oma aega ja energiat. Samuti me teostame lastetubade, kaupluste ja lao riiulite ning muude konstruktsioonide lahti- ja kokku monteerimist.

Valesti kokkupandud mööbel võib tekitada mööbli rikkumist, väljanägemise halvenemist, seega soovitame usaldada professionaale.

Rasked koormad


Üritades iseseisvalt teiseldada rasked koormad te riskite nende ära rikkumisega ja oma tervisega. Seega raskete esemete nagu piano, seif, tööstuslikud seadmed vms parem usaldada professionaalidele.

Meil on hea kogemus, vastavad oskused ja vahendid selliste esemete transportimiseks.

Hind lepitakse kliendiga kokku, olenevalt koorma tüübist, raskusastmest ning tõstetingimustest nagu näiteks korrus, lifti olemasolu jms.

Laadijate teenus


Teil on vaja kiir ja korralik füüsiline meeste jõud mööbli liigutamiseks korteris, majas või kontoris, raskuste maha- ja pealelaadimiseks või nihutamiseks teisse kohta?

Meie kvalifitseeritud ja kogenud laadijad aitavad teid kõikide raskete tööde tegemisel, säästes teie aega, energiat, ja peamine – tervist!

Ühel objektil töötamiseks te saate säästa finantse, tellides vajaliku laadijate arvu ilma tranpordita!

Fids Trans OÜ
+372 5306 9409
info@fidstrans.ee


Reg. 12555849
Kmkr EE101878380
Loading...