Prügivedu

Meie ettevõte osutab teenuseid erinevat tüüpi jäätmete likvideerimiseks – tahked olmejäätmed, mööbel, sh suuremõõtmelised ja ehitusjäätmed. Koristame Teie ruumid pärast kapitaalremonti või suurpuhastust(?), aitame vabaneda vanadest asjadest ja kolast, mida varem või hiljem ikka igasse majapidamisse koguneb.

Samuti pakume kodumasinate ja elektroonika, sh külmikute ja vanade telerite jms äravedu, mida ei tohi visata üldprügilasse. Usaldades tehnika äraveo meile, saate olla kindlad, et see utiliseeritakse õigesti ja keskkonda saastamata.

Lisaks sellele saame ära viia peale remonti jäänud ehitusjäätmed, sh kapitaalse: vanad torud, uksed ja ukselengid, põrandakatted, klaasid ja aknaraamid, krohvi- ja betoonisegude jäänused jne. Sellist prahti, nagu ka tehnikat, ei tohi utiliseerida koos olmejäätmetega, kaaluvad palju ja on mahult suured. Selliste jäätmete vedu prügimäele on seadusevastane ja võib kaasa tuua halduskaristuse.

Ehitusjäätmed tuleb viia jäätmejaamadesse, kus tegeletakse nende sorteerimise ja utiliseerimisega ning taaskasutatavate elementide ümbertöötlemisega.

Kasutame jäätmete veoks oma tehnikat, seadmeid ja autosid.

Meie töötajatel on suured kogemused prügi koristamisel ja vedamisel, seega võite olla kindlad, et töö lõppedes jääb teie maja puhas ja prügi utiliseeritakse õigesti.

Jälgime ka olmejäätmete töötlemise kohta käivate kehtivate õigusaktide muudatusi, et meie teave ja dokumentatsioon oleksid alati ajakohased.

Meie ettevõtte plussid

Meie ettevõtte peamised plussid on:

  • meil on olemas prügiveo litsents JÄ/334172 – meie tegevus on täiesti seaduslik ja sertifitseeritud, seega viime teie jäätmed ära vastavalt kõigi normatiiv- ja õigusaktide nõuetele;
  • täiendava vahendustasuta – võtame tasu ainult oma teenuste eest ja jäätmekäitluse maksumuse vastavalt jäätmejaama hinnakirjale;
  • konkurentsivõimelised hinnad – täiendava vahendustasu puudumine teeb meie hindadest ühed linna parimad;
  • korrektsed töötajad – meie töötajad teevad oma tööd kiiresti, kvaliteetselt ja korralikult, et teie ei peaks tegema muud kui puhtust nautima.
Teenusepaketi maksumus ja koosseis

Teenuste paketti kuuluvad:

  • kaubiku rent mahutavusega 13 või 17 m3 ja kandevõimega 1,4 t või furgooni rent mahutavusega 21 m3. Pakutavate veokite kandevõime varieerub 1,4 tuhandest 2 tuhande kiloni;
  • laadijad, kelle arv määratakse individuaalselt;
  • olemas on kõik vajalikud tööriistad, seadmed ja inventar.

Meie töötajad saabuvad tellimuses märgitud aadressile, võtavad vana mööbli, sh sisseehitatud mööbli lahti, korjavad kokku kogu prügi ning laadivad selle ise veokisse.

Kui kutsute kohale meie brigaadi, ei pea te ise jäätmejaama sõitma ega prügi utiliseerimise asjus kokku leppima või kola ise lahti võtma ja pakkima.

Üldjuhul läheb suurte mõõtudega prügi või kolaks muutunud mööbli äravedu keskmise suurusega kahetoalisest korterist maksma keskmiselt 350 €. Selle summa sisse kuulub juba ka utiliseerimise hind, kuid hind arvutatakse iga juhtumi puhul siiski individuaalselt.

Teenuse hinna täpne arvutus sõltub jäätmete kogusest, liigist ning selle demonteerimiseks, kogumiseks, autosse laadimiseks ja utiliseerimiseks kuluvast ajast.

Meie teenuse tellimiseks peate jätma oma kontaktid meie ametlikule kodulehele, tellima telefonikõne, helistama ise või kirjutama meie e-posti aadressil. Kõigil juhtudel võtab teiega ühendust meie operator, kes on teinud tellimuse täpse hinnaarvutuse ja valib individuaalsed, teie soove arvestavad koostöötingimused.

Teeme koostööd nii era- kui juriidiliste isikutega. Võime sõlmida lepingu pikaajaliseks koostööks ja prügi, sh ka tootmisjäätmete pidevaks äraveoks teie ettevõtte maa-alalt.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST


    This site is registered on wpml.org as a development site.