Laadijate teenus

Paljud ei pöördu kolimisel kolijate poole, lootes, et saavad kõigega ise hakkama. Paraku aga ei õnnestu neil seda sageli sobivate seadmete, vajalike kehaliste omaduste või ajapuuduse tõttu teha.

Meie ettevõte pakub laadijate teenust, kes aitavad kolimisel teisaldada ja tõsta suuremõõtmelist mööblit ja kodumasinaid, ehitusmaterjale ja raskeid kaste ning teha ümberkorraldusi teie majas, kontoris või tootmisruumis.

Te ei pea ennast vaevama ebamugavate kastide ja raske kapiga ning seejärel tohterdama selja-, käte-, liigese- ja lihasehädasid ega muid töömahuka kolimise tagajärgi. Meie kogenud ja ettevalmistatud laadijad teevad kõik teie eest ära!

Lisaks tavaliste asjade tassimisele võime tõsta, langetada ja teisaldada seife, tööstuslikke masinaid ja seadmeid, antiikmööblit, pianiinosid ja muid eriti hoolikat transportimist vajavaid raskeid muusikariistu.

Samuti saate tellida lisateenuseid, kus meie laadijad saavad teile kasulikud olla: suurte mõõtudega jäätmete, näiteks ehitusjäätmete äravedu, vana mööbli ja kodutehnika utiliseerimine, kolimine, sh rahvusvaheline.

Oleme oma meeskonna varustanud kogu vajaliku varustuse ja seadmetega: käsivintsid, hüdraulilised kärud, tropid ja rihmad, et nende tööd lihtsustada ja kiirendada.

Lisaks sellele kuulub laadijate teenuste hulka teie vara pakkimine. Kasutame ainult kõige usaldusväärsemaid ja tugevamaid pakkematerjale, et saaksite 100% kindlad olla, et veos on hoitud turvaliselt.

Palkame ainult parimaid spetsialiste – kõik meie töötajad on hoolikalt valitud: intervjuud, tagasiside kogumine eelmistelt tööandjatelt jne. Meie poole pöördudes võite olla kindlad, et tellimisel tulevad kohale usaldusväärsed ja korralikud töömehed.

Lisaks kogume ja analüüsime oma klientide tagasisidet, et seda kuulda võtta ja jätta tööle kõrgeimate hinnangutega laadijad.

Meie töötajatel on olemas kõik hea spetsialisti omadused selles valdkonnas:

 • suurepärane füüsiline vorm – see võimaldab meie töötajatel tassida ka kõige raskemaid asju: kappe, mida ei saa demonteerida, tiibklavereid, seife;
 • korrektsus – suhtume oma klientide varasse säästlikult ja seepärast tassivad meie laadijad teie asju maksimaalselt alalhoidlikult, tekitamata neile täkkeid, kriimustusi ja muid kahjustusi;
 • ruumiline mõtlemine – meie töötajad suudavad välja arvutada kõige mugavamad ja kiiremad viisid veose teisaldamiseks ka keerulistel juhtudel: kitsad läbipääsud, madalad laed, kõrged astmed;
 • aastatepikkused kogemused – võimaldavad korraldada transpordi või ümberkorraldused võimalikult tõhusalt, et säästa teie aega ja raha;
 • universaalsus – meie töötajad suudavad mitte ainult teisaldada raskeid veoseid, vaid ka teie vara kvaliteetselt pakkida ja kolimisel aidata;
 • täpsus – meie töötajad saabuvad kohale rangelt kokkulepitud ajal, et mitte rikkuda teie plaane;
 • tähelepanelikkus klientide soovide suhtes – enne teenuse osutamist kuulavad meie töötajad hoolikalt ära kõik teie lisasoovid ja saavutavad täpselt sellise tulemuse, mida soovite näha.

Teenuse hind sõltub iga konkreetse tellimuse üksikasjadest. Hinda mõjutavad teisaldatava veose tüüp ja kaal, laadijate arv, töötunnid ning vajaminevad lisateenused. Minimaalne maksumus on 50 €.

Teenuse hind sisaldab:

 • pakkimist ja pakkematerjale;
 • tõsterihmu, hüdraulilist käru ja muid professionaalseid seadmeid, mida meie töötajad töös vajavad.

Teenuse osutamise nüansid:

 • esimese töötunni lõppedes hakatakse teenuse osutamise aega arvestama 15-minutise intervalliga;
 • kui teenust osutatakse Tallinnas, arvestatakse aega alates laadijate kliendi aadressile saabumise hetkest kuni kõigi tööde lõpetamise hetkeni;
 • kui teenust osutatakse lähilinnades, lisandub tellimuse täitmise ajale kliendi juurde jõudmiseks kuluv aeg JA tagasisõidu aeg;
 • kui koorma kaal ületab 100 kilo, kuulub see raskeveose kategooriasse. Selliste esemete veohind arvutatakse eritariifi järgi.

Selleks, et meie arvutus oleks võimalikult täpne, peate tellimusse esitama võimalikult palju teavet. Tellida saab telefoni teel, helistades meie kodulehel toodud numbril või tellides seal tagasihelistamise. Meie operaator võtab teiega ühendust ja esitab täpsustavaid küsimusi.

Samuti saate meiega ühendust võtta e-posti teel või täita meie kodulehel spetsiaalse vormi, kus on tellimust põhjalikult kirjeldatud ja kuhu saate jätta oma kontaktandmed.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST


  This site is registered on wpml.org as a development site.