Teenused

Teenused

Veo- ja kolimisteenus

Asukoha, sisustuse ja/või vara muutmine võib põhjustada stressi, kuid FidsTrans OÜ spetsialistid aitavad seda vähendada ja pakuvad kvaliteetset abi.

Meie töötajad hoolitsevad kõige eest: võtavad mööbli lahti, pakivad ära, tõstavad hoolikalt välja ja toovad uuesti sisse. Aitame Teil säästa aega ja energiat. Meie teenused on kiired, mugavad ja turvalised.

*  Näiteks 2-toalise korteri kolimine linna piires võtab umbes 3-4 tundi aega (mitte arvestades mööbli kokkupanekut).

Rahvusvaheline kolimine

Mida kaugem on sihtpunkt, seda suurem on tõenäosus, et midagi võib juhtuda. Sellepärast tuleb valida koostööpartner, kes suhtub tellimusse ja reisi korraldamisse erilise tähelepanuga.

Vara ohutuks transpordiks kasutame spetsiaalseid materjale, mis arvestavad pikema transpordi eripärasid. Jälgime tähelepanelikult, et paberid (saatelehed, üleandmise-vastuvõtmisakt) on korras ja vara on kindlustatud.

* Rahvusvaheline kolimine on omapäraste nõudmistega, mistõttu lepitakse hind kliendiga eraldi kokku.

Jäätmevedu

Aitame teil vabaneda remondi käigus tekkinud prügist, aegu näinud mööblist ja kodumasinatest ning mittevajalikest jäätmetest. Meie partnerid on ametlikud jäätmejaamad ja meie jäätmekäitleja registreeringu number on JÄ/334172. Me ei võta vahendustasu, kehtib ainult teenusepakkuja hinnakiri. Utiliseerimise hinnakiri asub sellel lingil.

* Jäätmevedu (mööbel, tehnika ja muu prügi) 2-toalise korteri puhul läheb maksma umbes €350, hind sisaldab jäätmejaama tasu.

Mööbli kokkupanek

Meie spetsialistid on kolimise käigus võimelised kiiresti ning korralikult lahti võtma ja kokku panema suuremahulist mööblit. Tagame mööbli ohutut transporti ja aitame Teil säästa aega ja energiat.

Samuti teostame lastetubade, kaupluste ja laoriiulite kokkupanemist.

*  Valesti kokkupandud mööbel võib rikkuda selle välimust, mistõttu tasub usaldada professionaale.

Raskete esemete kolimine

Raskete koormate teisaldamine võib ohustada vara välimust, aga ka Teie tervist. Sellepärast tasub raskete koormate (näiteks klaver, seif või tööstuslikud seadmed) vedamisel usaldada spetsialiste.

Meil on varasem kogemus, vastavad oskused ja vahendid.

* Hind lepitakse kliendiga kokku, sest see sõltub koorma tüübist, raskusastmest ja tõstetingimustest.

Laadijate teenus

Teil on vaja kiir ja korralik füüsiline meeste jõud mööbli liigutamiseks korteris, majas või kontoris, raskuste maha- ja pealelaadimiseks või nihutamiseks teisse kohta?

Meie kvalifitseeritud ja kogenud laadijad aitavad Teil sooritada raskeid töid, mis omakorda aitavad Teil säästa aega, energiat ja tervist!

* Teil on võimalik säästa laadijate tellimisel, sest laadijaid saab tellida ilma transpordita.

Multilift konteinerid

Meilt saate tellida multilift konteinerite paigaldamist ja äravedu. Meie aitame Teil leida lihtsa ja mugava lahenduse koostööks ning valida vajaliku suurusega konteinerit. Jäätmete koristamisest lisainformatsiooni vajadusel saate alati meile pöörduda.

*  Prügiveo konteineri tellimisel tuleb visuaalselt hinnata jäätmete kogust ja liiki.

Pakkematerjalid ja erivahendid

Raskete koormate teisaldamine võib ohustada vara välimust, aga ka Teie tervist. Sellepärast tasub raskete koormate (näiteks klaver, seif või tööstuslikud seadmed) vedamisel usaldada spetsialiste.

Meil on varasem kogemus, vastavad oskused ja vahendid.

* Meilt saate osta pappkaste ja pakkekilet ning meie sortimendis on ka kogu kauba/esemete transportimiseks vajalik erivarustus (mööbli teisaldamiseks mõeldud tropid ja rihmad, hüdraulilised kärud jms),mida saate rentida.

Vormista tellimus


    This site is registered on wpml.org as a development site.