Pakkematerjalid ja -seadmed

Ükski kolimine ei möödu kastide ja pakkematerjalide vajaduseta. Need aitavad vara vigastuste ja väikesi esemeid kadumise eest kaitsta.

Paraku on kastide, kile ja veelgi enam käru ostmine ühe kolimise jaoks puhas raha raiskamine. Lisaks tuleb kulutada aega poeskäigule, et osta juurde neid materjale, millest kolimise ajal üldjuhul puudu tuleb.

Märksa lihtsam on kolimiseks vajalikke materjale ja seadmeid osta või rentida kolimist korraldavalt ettevõttelt. Just seepärast pakume kolimiseks pakkekilesid, -kaste ja -karpe.

Kõik pakendid ja seadmed, mida me ostmiseks ja rentimiseks pakume, on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et tagada teie vara maksimaalne ohutus kolimise käigus.

Pakume:

 • plastkasti rent;
 • pappkastide müük;
 • läbipaistva kile müük;
 • mullikile müük;
 • kleeplindi müük;
 • tõsterihmade või raskete esemete teisaldamiseks mõeldud rihmade rent;
 • transpordikärude, sh hüdrauliliste rent.
Plasttaara

Pakume teile kolimise ajaks plastkastide rentimise võimalust. Need on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja taluvad tänu sellele suuri raskusi ning kaas kaitseb usaldusväärselt teie asju väljakukkumise ja keskkonnamõjude eest.

Sellise taara peamisteks väärtusteks on:

 • vara kindel kaitse vigastuste eest;
 • tihedalt sulguv kaas ja jäik korpus hoiavad ära väikeste esemete purunemise ja kadumise;
 • veose kaitse vee, lume, tolmu ja tuule eest;
 • raha ja ruumi kokkuhoid, kuna te ei pea kaste ostma ja hoiustama.

Ühe plastkasti rendihind 0,54 € päevas.

Pappkastid

Kui plastkastide rent teid ei rahulda, saame pakkuda võimalust osta meilt pappkaste. Neid on kahes suuruses: 59х35х37 cm ja 58х39х39 cm. Esimese variandi hind on 1,20 € tükk, teise 1,35 € tükk.

Pappkasti ostmise eelised:

 • kerge kaal – papp on kerge materjal, mis ei suurenda teie asjade kaalu;
 • võimalik kasutada ka edaspidi – pärast kolimist jäävad kastid teile, tänu millele saate neid edaspidi kasutada oma äranägemise järgi;
 • ümbertöötlemise võimalus – kastid ei kahjusta loodust, kuna neid saab täielikult ümber töödelda.
Kiled ja teibid

Müüme asjade pakkimiseks kahte tüüpi kilet: tavalist läbipaistvat ja mullikilet.

Esimene on mõeldud mööbli, seadmete ja muude mitteõrnade asjade pakkimiseks. Kaitseb asju veo ajal määrdumise, tolmu, deformeerumise ja kriimustuste eest. Materjali hind on 6 € rull.

Mullikilet kasutatakse õrnade esemete, näiteks klaasi ja tehnika kaitsmiseks purunemise ja vigastuste eest. Pakume rulle mõõtudega 0,5х100 meetrit hinnaga 25 € rull ja 1х100 meetrit hinnaga 35 €.

Samuti saate meilt osta teipi kastide kinni kleepimiseks ja kile fikseerimiseks. Kleeplindi mõõt on 4,8х2000 cm ja hind 1,10 €.

Tõsterihmad

Tõsterihmad on mõeldud suurte ja raskete veoste transportimiseks. Need lihtsustavad ja kiirendavad oluliselt teisaldamist, säästes laadijate jõudu. Rihmad pannakse tassitava eseme alla, kinnitatakse ja hoitakse vara transpordiseks kätega otstest kinni.

Ühe tõsterihma rendihind on 4,80 € ööpäevas. Lisaks tuleb jätta pandiraha 25 €, mis makstakse rihma tagastamisel tagasi.

Transpordikärud ja kahvelkärud

Meie ettevõttest saate rentida transpordikäru mööbli ja kodumasinate veoks. Suured objektid haaratakse alumisest osast ja liigutatakse rataste abil. Seade suudab tõsta kuni 200 kg. Rendihind on 6,90 € ööpäevas. Nõutav on 25 € suurune tagastatav pandiraha.

Pakume ka täiustatud versiooni – hüdraulilist käsitõstukit. See on varustatud hüdraulilise tungrauaga, mis tõstab kiiresti ja vaevata kuni 1500 kg kaaluvaid veoseid. Ööpäev kasutamist maksab 12 €. Pandiraha on 100 € ühe ühiku kohta.

Pakkematerjalid, inventar ja eriseadmed võimaldavad oluliselt lihtsustada kolimist ja vara transporti ning säästa aega, jõudu ja tervist. Lisaks hoiab kvaliteetne pakend ära teie vara kahjustamise, purunemise, määrdumise või kadumise.

Pakkematerjale ja seadmete rentida, samuti muid kolimise ja veoga seotud teenuseid saate tellida meie ametlikult veebilehelt. Kohe pärast vormi täitmist võtab meie operator teiega ühendust, et kooskõlastada teenuse üksikasjad ja kinnitada tellimus.

Pakkematerjalide ja kärude kohaletoimetamise hind Tallinna piires on 18 € ja linnast välja kokkuleppel.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST


  This site is registered on wpml.org as a development site.