Veo- ja kolimisteenus

Kui otsite ettevõtet kolimise korraldamiseks Tallinnas või Harjumaal, lähipiirkondades või mõnes muus Eesti linnas, pakume oma teenuseid. Oleme kolimise oma klientidele lihtsaks ja mugavaks teinud juba aastaid!

Pakume kolimisteenuseid nii eraisikutele kui ettevõtetele. Võime pakkuda kolimisteenust nii isiklike asjade, korteri- ja kontorimööbli, olmetehnika, laoriiulite kui tööpinkide kolimiseks.

Meie põhiplussid on:

 • konkurentsivõimelised hinnad – pakume peaaegu kõige paremaid turuhindu;
 • läbipaistev hinnakujundus – anname kliendile kogu teabe teenuste hinna kohta enne tööle asumist, et ta täpselt teaks, mida me teeme ja kui palju see maksma läheb;
 • kogenud töötajad – kõik meie töötajad on selle valdkonnaga hästi kursis;
 • teenuse kvaliteet – suur hulk rahulolevaid kliente, sh suurettevõtteid, professionaalne meeskond ja kaasaegsed seadmed kinnitavad meie kvaliteetset tööd.

Sõltuvalt asjade hulgast ja veo korraldamise keerukusest pakub meie ettevõte mitmeid teenuserežiime, mis võimaldavad tööd optimeerida ja säästa teie raha ja aega.

 1. Ainult vedu – teenusesse kuulub kaubik mahutavusega 13 või 17 m3 ja kandevõimega 1,4 t või furgoon mahutavusega 21 m3, lifti ja kandevõimega 2 tonni. Samuti pakume autojuhti, kes ei tee laadija tööd.
 2. Ainult laadija – võimalik, kui teenus tellitakse Talllinasse või Harjumaale. Aitame vara veokile ja maha laadida ning kanda vajalikule korrusele ja korterisse. Teenuse hinnale lisandub 18 € väljakutsetasu.
 3. Üks laadija ja kaubik või furgoon.
 4. Kaks laadijat ja kaubik või furgoon.
 5. Kolm laadijat ja furgoon.

Tellides teenuse laadija ja kaubiku või furgooniga, on hinna sees ka üks rull pakkekilet.

Lisaks varustame kõik oma laadijad kogu veoste teisaldamiseks vajaliku inventari ja seadmetega: tõsterihmade ja troppide ning transpordi- ja hüdrauliliste kärudega eriti raske mööbli ja kodumasinate transportimiseks.

Meie laadijad aitavad teil kolimisel mööbli lahti võtta, asju pakkida ning mööblit, tehnikat ja kaste välja ja sisse tassida. Meie töötajad paistavad silma korrrektsuse ja tähelepaneliku suhtumisega kõigisse teie esemetesse ja tänu sellele saate olla kindlad, et vara ei saa kolimise ja veo käigus kannatada.

Valime töötajaid hoolikalt, et teie tellimisel saabuksid kohale ainult kogenud, korrektsed ja professionaalsed oma ala meistrid. Meie juhid ei riku liikluseeskirju, et vältida teie asjade ohtu sattumist. Seepärast võite oma vara julgelt nende hoolde usaldada ja mitte muretseda asjade säilimise pärast.

Kolimise hind sõltub paljudest teguritest – laadijate arvust, kolimisele kuluvast ajast ja rahvusvaheliste kolimiste puhul teekonna pikkusest, veetava veose, vara või mööbli kaalust või mahust ning nädalapäevast.

Lisatingimused ja märkused:

 • rahvusvahelise veo puhul arvestatakse kilometraaži mõlemal suunal;
 • rahvusvahelise veo puhul arvestatakse kilometraaž ja laadijate tööaeg eraldi;
 • korrusetasu ei võeta;
 • veose veol Tallinna piires algab aja arvestamine kliendi juurde kohale jõudmise hetkest ja lõpeb teenuse lõpetamise hetkel;

NB! Keskmiselt kulub kahetoalise korteri kolimiseks ühe linna piires 3–4 tundi.

 • veo korral Tallinnast väljapoole arvestatakse hinna arvutamisel ka tagasiteed, aga kui teekond algab linnast väljas, siis ka sinnasõiduks kuluv aeg;
 • vara kaaluga üle 100 kilo on raskeveos ja selle veohind arvutatakse eritariifi järgi.

Kui te ei soovi raista aega kolimise korraldamisele, asjade ise vedamisele, pakkematerjalide ja kastide ostmisele ja kogu kraami hoolikale pakkimisele, saame teile pakkuda «võtmed kätte» kolimisteenust. See hõlmab veoki ja laadijate pakkumist, pakkematerjalide ja erivahendite rentimist või müüki, eriveoste vedu, suure ja sisseehitatud mööbli lahtivõtmist ja kokkupanekut ning koristamist ja prügi äravedu.

Meie töötajad teevad kogu töö teie eest ära. Teil jääb ainult rõõmustada teie elus toimuva muutuse üle.

Täpse individuaalse hinnaarvutuse saamiseks pöörduge meie ettevõtte poole e-posti teel või telefonitsi. Samuti võite tellimuse jätta spetsiaalsesse vormi või tellida telefonikõne meie ametlikul kogulehel. Teiega võetakse lähiajal ühendust, et kolimise ja vajalike teenuste üksikasjad läbi rääkida ning teha teile individuaalse äripakkumise.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST


  This site is registered on wpml.org as a development site.