Raskete esemete kolimine

Eriti raskete asjade, näiteks suurte kodumasinate ja mööbli teisaldamine iseseisvalt on väga keeruline. Suure tõenäosusega kukutatakse midagi maha, kahjustatakse vara või vigastatakse iseennast.

Seetõttu pakub meie ettevõte lisaks tavapärasele kolimisteenusele ka eriti raskete asjade vedu. Esmapilgul ei erine see teenus millegi poolest tavalistest peale- ja mahalaadimisteenustest, kuid see ei ole nii.

Taglastustööde peamiseks iseärasuseks on veetavate veoste kaal. See on standardsete esemete kaalust märkimisväärselt suurem. Sellest tuleneb teine ​​eripära – erinevate rakiste ja mehaaniliste seadmete kasutamine, milleta on suuremahulisi asju lihtsalt võimatu tõsta ja teisaldada.

Suuremõõduliste ja raskekaaluliste veoste alla kuuluvad asjad, mis kaaluvad üle saja kilo, näiteks:

 • rasked muusikariistad: pianiinod ja tiibklaverid;
 • seifid;
 • tööstusseadmed: tööpingid ja tööstuslikud riiulid;
 • mööbel, mida ei saa lahti võtta, näiteks antiikmööbel, raske kodutehnika.

Lisaks nõuavad mõned eriveosed, näiteks muusikariistad, erilisi veotingimusi, millest meie laadijad ja autojuhid on teadlikud. Seepärast oleme tiibklaverite ja pianiinode veol eriti hoolikad.

Meie töötajatel on suured kogemused suurte veoste teisaldamisel ja transportimisel, seega tunneme kõiki teie varaga töötamise nüansse. Lisaks sellele on meie laadijatel kõik vajalikud load suurte veostega töötamiseks, nad täiendavad pidevalt oma oskusi ja parandavad füüsilist vormi.

Varustame oma töötajad ainult kõige paremate vahendite ja tõstetehnikaga raskete asjade tõstmiseks. Tutvume pidevalt uusimate seadmetega selles valdkonnas ja uuendame sageli eriseadmete parki, et tagada teie vara maksimaalne ohutus.

Tööks kasutatavate seadmete seast saame välja tuua:

 • tõsterihmad on spetsiaalsed rihmad raskete esemete teisaldamiseks, mis on valmistatud tugevast ja samas pehmest kangast, et taluda suurt raskust, kuid mitte jätta tassitavatele asjadele kriimustusi;
 • transpordikäru – seade, mis võimaldab tänu metallist haaratsile ja ratastele haarata ja transportida veoseid kaaluga kuni 200 kilo;
 • hüdraulilised kärud – seadmed, mis on varustatud rattapaari ja hüdraulilise tungrauaga ning mõeldud kuni 3 tonni kaaluvate raskuste mehaaniliseks tõstmiseks. Kiirendavad oluliselt tööd ja hõlbustavad transportimist.
Miks tasub eelistada just meie ettevõtet?
 • Teenuste konkreetsed hinnad – meil on ühed parimad hinnad Tallinna ja lähipiirkondade kaubaveoturul.
 • Professionaalsed töötajad – meie meeskond koosneb kogenud professionaalidest, kes arendavad end pidevalt.
 • Aastatepikkused kogemused – meie ettevõte on veoteenuste turul tegutsenud juba üle 9 aasta ja lahendanud selle aja jooksul palju keerulisi juhtumeid ning omandanud ainulaadsed oskused raskete esemetega töötamisel.
 • Kvaliteetsed seadmed – kasutame ainult usaldusväärsete tootjate kvaliteetseid tööriistu ja kinnitusvahendeid, et saaksime olla 100% kindlad seadmete ohutuses ja töökindluses. See on eriti asjakohane töötamisel raskete veostega, kuna nende kukkumise korral on deformatsioon ja varalised kahjud vältimatud.
 • Palju rahulolevaid kliente – oleme eriveoste vedusid korraldanud nii era- kui juriidilistele isikutele, sh suurettevõtetele, kes on meie teenusega rahule jäänud ja andnud palju positiivset tagasisidet.
 • Tellimuste kiire töötlemine ja täitmine – hindame oma klientide aega, seega vastame päringutele ja telefonikõnedele kiiresti, jõuame alati kohale eelnevalt kokkulepitud ajal ning teeme oma töö kiiresti.

Te saate eriveo tellida eraldi, koos mööbli montaaži- ja demontaažiga ning laadimistöödega, aga ka rahvusvahelise või linnadevahelise kolimise või kolimise korraldamise Tallinna ja Harjumaa piires.

Teenuse hind arvutatakse individuaalselt ja sõltub vara liigist ning peale- ja mahalaadimistööde tingimustest, näiteks kaubalifti olemasolust, korrusest, vajalike laadijate arvust ja laadimisseadmete tüübist. Teenuse alghind 60 eurot.

Teenuse üksikasjadega saate tutvuda ja oma juhtumile hinnaarvutuse saada telefoni või e-posti teel. Te saate jätta oma kontaktid ja teabe tellimuse kohta meie ametlikule kodulehele spetsiaalsesse vormi või tellida telefonikõne. Meie operaator võtab teiega ühendust teile sobival ajal, edastab üksikasjaliku teabe meie teenuste kohta ja täpse hinnaarvutuse lähtuvalt teie soovidest ja töö üksikasjadest.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST


  This site is registered on wpml.org as a development site.